מנתח אורולוג במרכז

מחלקות אורולוגיות בבתי חולים הינן מחלקות המעניקות שירות לכל אזרח במדינה הפונה לקבלת טיפול אורולוגי. לרוב, במחלקות האורולוגיות בבתי החולים מבוצעים ניתוחים אורולוגים שונים על ידי מנתח אורולוג במרכז שהינו מקצועי, בעל ניסיון ומוסמך לכך. לפני כל ניתוח, מעניק מנתח אורולוג במרכז ייעוץ לכל מטופל ואם יש לדך לטפל בבעיה ללא ניתוח, יוכל מנתח אורולוג במרכז להמליץ על דרכי טיפול בטרם ביצוע הניתוח.
 מהם סוגי הניתוחים האורולוגים?
 מנתח אורולוג במרכז הינו רופא המוסמך לבצע את כל הניתוחים הקשורים לתחום האורולוגיה – ניתוחים הבאים לטפל בבעיות של דרכי השתן ובמערכת הרבייה הזכרית. הניתוחים שמבצע מנתח אורולוג במרכז כוללים את הניתוחים הבאים:
 מנתח אורולוג במרכז מבצע ניתוחי ערמונית לצורך טיפול בגידולים בערמונית. ניתוחים אלו מבוצעים גם לגידולים שפירים וגם לגידולים ממאירים וכל מנתח אורולוג במרכז ניגש אליהם לאחר בדיקות מדוקדקות של סוג הגידול ובהתאם לכך קובע את אופי הניתוח.
 מנתח אורולוג במרכז רשאי לבצע ניתוחים לטיפול בגידולים הנמצאים בכיס השתן. לעיתים כוללים ניתוחים אלו כריתה של הגידול ולעיתים הם כוללים שחזור של מערכת השתן. אם אתם עומדים לפני ניתוח מסוג כזה תקבלו מראש הדרכה על כל מה שיבצע אותו מנתח אורולוג במרכז כך שתדעו בדיוק מה מבצעים בגוף שלכם.
 מנתח אורולוג במרכז רשאי לבצע ניתוחים בגידולים בכליות. ניתוחים אלו כוללים ניתוחים בהם מבוצעת כריתה של הגידול עצמו לצד ניתוחים בהם הברירה היחידה הינה כריתה של כל הכליה או של חלקים ממנה. לניתוחים מסוג כזה מגיע מנתח אורולוג במרכז אחד או יותר והם מבוצעים תוך שימוש בידע מקצועי ובציוד משוכלל מאוד.
 מנתח אורולוג במרכז רשאי לבצע ניתוחים הקשורים לטיפול בעקמת הפין וניתוחים בהם משתילים תותבים לצורך שיקום הזקפה הזכרית אצל גברים רבים.
 מנתח אורולוג במרכז מבצע את כל הניתוחים בתחום האורולוגיה גם עבור ילדים, בהתאם לבעיה בה הם נמצאים. טיפולים בילדים כוללים גם ניתוח לטיפול בבריחת שתן וכד' במקרים בהם מדובר בבעיה רצינית שמוטב לטפל בה כמה שיותר מוקדם. כמובן כי ניתוחים מסוג כזה מבוצעים במחלקות ילדים בבתי חולים מקצועיים בלבד.
פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.