מומחה לאורולוגיה במרכז

מומחה לאורולוגיה במרכז הוא רופא שתחום התמחותו הינה טיפול בדרכי השתן ובמחלות של מערכת המין הגברית. מומחה לאורולוגיה במרכז משתמש בדרכים תרופתיות ולעיתים גם בניתוחים וכך מטפל בבעיות באורולוגיות בצורה הטובה ביותר עבור כל אדם. מומחה לאורולוגיה במרכז הינו רופא המטפל בבעיות כמו:
· מומחה לאורולוגיה במרכז הינו רופא המוסמך לטפל בדלקות הקיימות בדרכי השתן, בזיהומים הנוצרים בשלפוחית השתן, בכליות, באברי המין וגן בזיהומים המועברים על ידי קיום יחסי מין לא מוגנים.
· מומחה לאורולוגיה במרכז מוסמך לטיפול בגידולים שפירים או גידולים סרטניים שונים הנמצאים בכליות, בערמונית, בשלפוחית השתן, באשכים, ביותרת הכליה ובכל איבר ואיבר הקשור למערכת כלי השתן.
· מומחה לאורולוגיה במרכז מטפל מהפרעות בהטלת השתן בצורה תקינה, בעיות הנובעות מחסימה במוצא של שלפוחית השתן, מגידול שפיר של בלוטת הערמונית או מבעיה של היצרות בשופכה.
· מומחה לאורולוגיה במרכז מוסמך לטיפול באבנים בכל מערכת השתן – אבנים בכליות ובמערכת השתן כולה וכן הוא מעניק טיפול למניעה או לחזרה של האבנים לאחר טיפול בהן.
· מומחה לאורולוגיה במרכז מטפל בבעיות של חוסר שליטה ביציאת השתן ודליפת שתן שאינה רצונית אצל גברים, נשים וילדים.
· מומחה לאורולוגיה במרכז יכול לאבחן בעזרת ציוד מיוחד הפרעות בתפקוד התקין של שלפוחית השתן והוא מוסמך לטיפול בשיקום של חולים הסובלים מבעיה זו בעקבות מחלה אחרת.
· מומחה לאורולוגיה במרכז מוסמך לטפל גם במחלות אורולוגיות אצל ילדים כמו מומים מולדים בדרכי השתן ובעיקר בכליות, בבעיות של איברי המין אצל ילדים וגם יפול במערכת השתן בעקבות פציעה.
· מומחה לאורולוגיה במרכז מטפל בחולים הסובלים מהפרעות שונות ביכולת התפקוד המיני. הוא מאבחן את הבעיה, ממליץ על טיפול מתאים ומבצע אותו בהסכמתו של המטופל (ולעיתים גם בת זוגתו).
טיפולים כאלו, ועוד טיפולים אחרים הקשורים לתחום האורולוגיה, ניתן לקבל בכל קופת חולים המעסיקה מומחה לאורולוגיה במרכז, אצל אורולוגים פרטיים ובמידת הצורך אף בבתי חולים במחלקות האורולוגיות השונות. סוג הטיפול ומקום הטיפול תלוי בחומרת הבעיה ובהמלצות שמקבל המטופל מן הרופאים השונים.

 

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.