אורולוג מומחה במרכז

אורולוג מומחה במרכז הינו רופא שתחום התמחותו הוא אורולוגיה – טיפול בכל המחלות הקשורות לדרכי השתן וטיפול במערכת הרבייה הגברית וכל הבעיות הקשורות אליה. עבור גברים רבים אורולוג מומחה במרכז הוא פתרון לבעיות רבות הקשורות תפקוד המיני כמו שפיכה מוקדמת, בעיות זקפה ובעיות רבות הקשורות בחיי המין של המטופל. בשלב הראשון, אורולוג מומחה במרכז מבצע בדיקה לאיתור של כל הבעיות הקיימות ורק לאחר מכן הוא מעניק למטופל ייעוץ אודות טיפולים מתאימים. במידה ומתקבלת הסכמה מן המטופל, אורולוג מומחה במרכז מבצע את הטיפול הדרוש תוך ליווי מלא של המטופל בכל התהליך.

ד"ר דב אנגלשטיין

אורולוג מומחה

מדוע יש לפנות לאורולוג?

במיוחד עבור גברים, בעיות במערכת הרבייה הינן מביישות מאוד ולכן, רבים מהם מעדיפים לסבול מן הבעיה בשק ולא לפנות אל אורולוג מומחה במרכז. מיותר לציין כי זו טעות. אם אתם סובלים מבעיות באברי הרבייה מומלץ לפנות אל אורולוג מומחה במרכז כמה שיותר מהר ולטפל בבעיות בצורה הטובה ביותר. אל תחכו שהבעיות יתגלו או שהן יסתבכו למשהו קיצוני יותר. אורולוג מומחה במרכז יסייע לכם לטפל בהן בצורה הטובה ביותר אחת ולתמיד. חשוב שתדעו כי זהו תפקידו של אורולוג מומחה במרכז, זהו תחום ההתמחות שהוא בחר בו ולכן אין שום סיבה להתבייש מפנייה אל אורולוג מומחה במרכז או לחוש אי נעימות בעת פגישה עימו וביצוע הטיפול.

שמירה על סודיות

בהמשך לבעיה שתוארה מעלה, אודות הבושה שיש לרבים הנצרכים לטיפול של אורולוג מומחה במרכז יש להדגיש כי כל אורולוג מחויב לשמירה מלאה על דיסקרטיות. אם אתם פונים לקליניקה פרטית תוכלו לבקש מאותו אורולוג מומחה במרכז לקבוע תור בשעות בהן אין אנשים במרפאה כך שלא תתקלו באנשים שאתם מכירים ותוכלו לטפל בבעיה בצורה דיסקרטית מלאה. שוב, אורולוג מומחה במרכז זהו אדם המכיר את הבושה הטבעית הזו, והוא בעל ניסיון בטיפול שכזה אצל אנשים רבים כך שלא משנה מהי הבעיה שלכם, הוא יעניק לכם תחושה טובה ובטוחה ותרגישו חופשיים לספר לו על הבעיה ויחד עם אותו רופא, לטפל בה על הצד הטוב ביותר.

>> ליצירת קשר